KurutemPro - Kuru Temizleme Programı Ana Sayfa

KurutemPro, kuru temizleme işletmecileri tarafından en iyi kuru temizleme programı olarak görülüyor. KurutemPro, kuru temizlemeler için müşteri bilgilerinin, işletme için gerekli olan ciro, kâr veya zarar gibi detaylı istatistiklerin raporlarının alınabildiği, işletme sahiplerinin yönetimi için detay gerektiren tüm işlemleri yerine getirmek ve kolaylaştırmak amacıyla geliştirilen bir kuru temizleme programıdır. KurutemPro, gerek kullanım kolaylığı gerekse arkasındaki teknik desteği ile sektördeki en iyi kuru temizleme programı olarak görülmektedir.

Neden KurutemPro’yu Seçmeliyim?

1986’dan beri işlettiğimiz Caner Kuru Temizleme sayesinde, bu sektörde bulunduğumuz için bir kuru temizlemenin ihtiyaçlarını daha yakından ve sektörün içinden birileri olarak kolayca belirliyoruz. KurutemPro, rakiplerinin aksine kullanıcı dostu bir arayüze ve kullanım kolaylığına sahiptir. Bu sayede, müşteri ile gerçekleştirilen ürün alımı ve teslimi süreçlerindeki süreyi kısaltarak kolaylık sağlar.

Teknik Destek

KurutemPro, diğer kuru temizleme programlarının aksine, teknik destek konusunda kullanıcılarını asla yarı yolda bırakmamaktadır. Otomatik güncellemeler ile geliştirmeler yapılmakta olup, sürekli yeni yetkinlikler kazanmaktadır.

Benzer Yazılar